Deze alcoholvrije wijn is gemaakt van handmatige geoogste Tempranillo druiven. Het aroma is open en fruitig met vooral kersen. De smaak is sappig met aangename, lichte tannines en een fruitige afdronk.
Over het wijnhuis:
Bodegas Matarromera is lang bezig geweest om hun Win te vervolmaken: maar liefst 10 jaar. Inmiddels hebben ze speciale wijngaarden aangeplant, waarvan de druiven alleen voor de alcoholvrije wijn worden gebruikt. Het resultaat is een reeks heerlijk verfrissende dranken, rood, wit én mousserend, gemaakt van gedealcoholiseerde wijn. Bovendien bevat Win minder calorieën dan wijn: Win -Win dus!
De alcohol wordt d.m.v. van vacuüm aan de wijn onttrokken. De alcoholhoudende wijn wordt in een soort kolom van trechters geschonken. De wijn sijpelt steeds een trechter verder naar beneden terwijl de alcohol naar boven stijgt alwaar het wordt opgevangen en gescheiden van de wijn. Dit proces wordt een aantal keer herhaald totdat alle alcohol uit de wijn is verdwenen en er onderin de kolom alcoholvrije wijn overblijft. Dit proces vindt plaats op een relatief lage temperatuur van 32 °C. Hierdoor blijft ook zonder de alcohol de smaak van de wijn goed behouden.